Dnes je piatok 21. júla 2017, meniny má Daniel, zajtra Magdaléna. Význam mien.

Beh cez hornoorešanské vŕšky 2011

Ďalší ročník Behu ceh hornoorešanské vŕšky, už tridsiaty-prví. Aj tento rok bol rekordným. Na štart sa v peknom slnečnom počasí postavilo rekordných 275 pretekárov v hlavných kategóriách. Zvíťazil Magyar Imrich (AC Nové Zámky) šasom 34:28. (foto: archív BK Viktoria)

Beh cez hornoorešanské vŕšky 2011
Beh cez hornoorešanské vŕšky 2011
Beh cez hornoorešanské vŕšky 2011
Beh cez hornoorešanské vŕšky 2011
Beh cez hornoorešanské vŕšky 2011
Beh cez hornoorešanské vŕšky 2011
Beh cez hornoorešanské vŕšky 2011
Beh cez hornoorešanské vŕšky 2011
Beh cez hornoorešanské vŕšky 2011
Beh cez hornoorešanské vŕšky 2011
Beh cez hornoorešanské vŕšky 2011
Beh cez hornoorešanské vŕšky 2011
Beh cez hornoorešanské vŕšky 2011
Beh cez hornoorešanské vŕšky 2011
Beh cez hornoorešanské vŕšky 2011
Kategória MUŽI do 39 rokov (M39) : 1. miesto - Magyar Imrich (AMK NOVÉ ZÁMKY - SVK) nar. 1984, 2. miesto - Blaha Tomáš (AK KROMĚŘÍŽ - CZE) nar. 1976, 3. miesto - Čaladík Michal (PYXIDA ČIERNE KĽAČANY - SVK) nar. 1983
Kategória MUŽI od 40 do 49 rokov (M40-49) : 1. miesto - Moravec Ján (SPARTAK MYJAVA - SVK) nar. 1967, 2. miesto - Kadlec Petr (MILOTICE - CZE) nar. 1965, 3. miesto - Brožík Jiří (BK HODONÍN - CZE) nar. 1971
Kategória MUŽI od 50 do 59 rokov (M50-59) : 1. miesto - Cvičela Ján (AK BOJNIČKY - SVK) nar. 1956, 2. miesto - Kolínek František (AK PERNÁ - CZE) nar. 1956, 3. miesto - Chrenka Jozef (AŠK GRAFOBAL SKALICA - SVK) nar. 1957
Kategória MUŽI od 60 do 64 rokov (M60-64) : 1. miesto - Varmuža Vladimír (BĚŽECKÝ KLUB HODONÍN - CZE) nar. 1950, 2. miesto - Fašung Peter (PREIVIDZA - SVK) nar. 1949, 3. miesto - Urbanovič Ladoslav (ČIERNÉ KLAČANY - SVK) nar. 1950
Kategória MUŽI od 65 do 69 rokov (M65-69) : 1. miesto - Husár Ferdinand (TRENČÍN - SVK) nar. 1944, 2. miesto - Jura Miroslav (LEVICE - SVK) nar. 1946, 3. miesto - Karas Karel (BK HODONÍN - CZE) nar. 1945
Kategória MUŽI nad 70 rokov (M70) : 1. miesto - Joch František (ARIMO STRÁŽNICE - CZE) nar. 1941, 2. miesto - Klocák Jan (AK JUNIOR HOLÍČ - SVK) nar. 1940, 3. miesto - Krajčovič Ján (JOGING KLUB TRNAVA - SVK) nar. 1939
Kategória JUNIORI (Mju) : 1. miesto - Moravec Filip (SPARTAK MYJAVA - SVK) nar. 1993, 2. miesto - Kostický Matúš (NEREGISTROVANÝ - SVK) nar. 1993, 3. miesto - Vaško Martin (AK BOJNIČKY - SVK) nar. 1994
Kategória absolútne poradie MUŽI + JUNIORI : 1. miesto - Magyar Imrich (AMK NOVÉ ZÁMKY - SVK) nar. 1984, 2. miesto - Blaha Tomáš (AK KROMĚŘÍŽ - CZE) nar. 1976, 3. miesto - Čaladík Michal (PYXIDA ČIERNE KĽAČANY - SVK) nar. 1983
Najlepší bežci z Horných Orešian + rodáci z Horných Orešian (okrem BK Viktoria) : 1. miesto - Horváth Ján (HORNÉ OREŠANY - SVK) nar. 1964, 2. miesto - Medvecký Daniel (HORNÉ OREŠANY - SVK) nar. 1975, 3. miesto - Drahoš Jozef (HORNÉ OREŠANY - SVK) nar. 197
Najstarší - Hajro Anton (BK 2000 KLAČANY - SVK) nar. 1935 : Najmladší  - Gajdoš Rastislav ml. (HORNÉ OREŠANY - SVK) nar. 1997
Kategória ŽENY do 34 rokov (Ž34) : 1. miesto - Fašugová Petra (AK BANÍK PREIVIDZA - SVK) nar. 1990, 2. miesto - Maníková Ľubomíra (AK SPARTAK DUBNICA NAD VÁHOM - SVK) nar. 1986, 3. miesto - Farkašová Erika (ŠK GRAFOBAL SKALICA - SVK) nar. 1979
Kategória ŽENY od 35 do 49 rokov (Ž35-49) : 1. miesto - Drahovská Katarína (ŠBR PIEŠŤANY - SVK) nar. 1975, 2. miesto - Doubková Kateřina (AK PERNÁ - CZE) nar. 1972, 3. miesto - Durnová Marta (BRANOPAC VESELÍ NAD MORAVOU - CZE) nar. 1964
Kategória ŽENY nad 50 rokov (Ž50) : 1. miesto - Budinská Eva (OBECNÝ ÚRAD POLUSIE - SVK) nar. 1956, 2. miesto - Trulíková Zdena (AŠK SLÁVIA TRNAVA - SVK) nar. 1954, 3. miesto - Krčmárová Mária (BBS BRATISLAVA - SVK) nar. 1948
Kategória JUNIORKY (Žjy) : 1. miesto - Šaštínská Barbora (SLÁVIA TRNAVA - SVK) nar. 1995, 2. miesto - Bibzová Zuzana (MODRA - SVK) nar. 1996
Kategória absolútne poradie ŽENY + JUNIORKY: 1. miesto - Fašugová Petra (AK BANÍK PREIVIDZA - SVK) nar. 1990, 2. miesto - Maníková Ľubomíra (AK SPARTAK DUBNICA NAD VÁHOM - SVK) nar. 1986, 3. miesto - Drahovská Katarína (ŠBR PIEŠŤANY - SVK) nar. 1975
Kategória NAJMLADŠÍ CHLAPCI (NCH) : 1. miesto - Krchnár Jakub (HORNÉ OREŠANY - SVK) nar. 2005, 2. miesto - Remiš Ondrej (TRNAVA - SVK) nar. 2005, 3. miesto - Kováč Dávid (HORNÉ OREŠANY - SVK) nar. 2005
Kategória NAJMLADŠIE DIEVČATÁ (ND) : 1. miesto - Karabová Veronika (AK BOJNIČKY - SVK) nar. 2005, 2. miesto - Černáková Pavlína (BRATISLAVA - SVK) nar. 2005 (nebola prítomná na vyhlásení výsledkov), 3. miesto - Fáberová Nataša (SUCHÁ NAD PARNOU - SVK) nar
Kategória MLADŠÍ CHLAPCI (MCH) : 1. miesto - Šimek Matej (MŠK BORSKÝ MIKULÁŠ - SVK) nar. 2002, 2. miesto - Gergel Juraj (SENICA - SVK) nar. 2003, 3. miesto - Remiš Michal (SLÁVIA TRNAVA - SVK) nar. 2003
Kategória MLADŠIE DIEVČATÁI (MD) : 1. miesto - Repová Natália (HORNÉ OREŠANY - SVK) nar. 2003, 2. miesto - Kadlecová Maruška (AK HODONÍN - CZE) nar. 2004, 3. miesto - Federová Zuzana (AŠK PEZINOK - SVK) nar. 2003
Kategória PRÍPRAVKA ŽIACI (PŽI) : 1. miesto - Remiš Tomáš (SLÁVIA TRNAVA - SVK) nar. 2000, 2. miesto - Feder Medard (AŠK PEZINOK - SVK) nar. 2001, 3. miesto - Gergel Martin (SENICA - SVK) nar. 2001
Kategória PRÍPRAVKA ŽIAČKY (PŽY) : 1. miesto - Karabová Zuzana (AK BOJNIČKY - SVK) nar. 2000, 2. miesto - Matúšová Jarmína (HORNÉ OREŠANY - SVK) nar. 2001 (nebola prítomná na vyhlásení výsledkov), 3. miesto - nebolo
Kategória ŽIAČI MLADŠÍ (ŽIML) : 1. miesto - Jankovič Marek (MAC RAČA - SVK) nar. 1998, 2. miesto - Karaba Michal (AK BOJNIČKY - SVK) nar. 1998, 3. miesto - Babirát Erik (HORNÉ OREŠANY - SVK) nar. 1999
Kategória ŽIAČKY MLADŠIE (ŽYML) : 1. miesto - Bašusová Martina (AK HODONÍN - CZE) nar. 1998, 2. miesto - Kováčová Lenka (HORNÉ OREŠANY - SVK) nar. 1998, 3. miesto - Baričičová Simona (RUŽINDOL - SVK) nar. 1998 (nebola prítomná na vyhlásení výsledkov)
Kategória ŽIACI STARŠÍ (ŽIST) : 1. miesto - Kopúnek Michal (MŠK BORSKÝ MIKULÁŠ - SVK) nar. 1996, 2. miesto - Moravec Richard (MYJAVA - SVK) nar. 1996, 3. miesto - Drahovský Tadeáš (ŠBR PIEŠŤANY - SVK) nar. 1997
Kategória ŽIAČKY STARŠIE (ŽYST) : 1. miesto - Havranová Daniela (TLMAČE - SVK) nar. 1996, 2. miesto - Klčová Veronika (AŠK SLÁVIA TRNAVA - SVK) nar. 1996, 3. miesto - Malá Petra (SENICA - SVK) nar. 1997
Kategória DORASTENCI (DORCI) : 1. miesto - Blažo Filip (HORNÉ OREŠANY - SVK) nar. 1995, 2. miesto - nebolo, 3. miesto - nebolo
Kategória DORASTENKY (DORKY) : 1. miesto - Šaštínská Barbora (AŠK SLÁVIA TRNAVA - SVK) nar. 1995, 2. miesto - Havranová Romana (TLMAČE - SVK) nar. 1994, 3. miesto - nebolo
Tanečná zábava
Tanečná zábava
Tanečná zábava