Dnes je štvrtok 9. februára 2023, meniny má Zdenko, zajtra Gabriela.

OZ v minulosti

Poslanci obecného zastupiteľstva pre obdobie 2018 – 2022

  • Marek Boháček, Ing. (NEKA)
  • Michal Straška, Ing. (KDH)
  • Jozef Blažo (KDH)
  • Martin Korch, Mgr. (NEKA)
  • Mária Lamošová, Ing. (KDH)
  • Lucia Belavá (SMER - sociálna demokracia)
  • Juraj Krajčovič (od 6.11.2019) (SMER - sociálna demokracia)
  • Štefan Lisický (od 5.6.2020) (NEKA)
  • Štefan Szrsen (od 10.11.2021) (NEKA)
  • Branislav Galo, Ing. (do 31.10.2019, NEKA)
  • Róbert Ochaba, doc. PhDr., PhD. (do 31.5.2020, NEKA)
  • Oto Hodulík, Ing. (do 31.10.2021, SPOLU-OD)

Starostka obce: Jarmila Petrovičová

 

Poslanci obecného zastupiteľstva pre obdobie 2014 – 2018

  • doc. PhDr. Róbert Ochaba PhD., MPH (SMER-SD)
  • Anna Rábarová (KDH)
  • Ing. Zdenko Žalud (nezávislý kandidát)
  • Ing. Peter Hodulík (SDKÚ-DS)
  • Mgr. Martin Korch (nezávislý kandidát)
  • Mgr. Libor Blažo (KDH)
  • Ing. Ingrid Juricová (od 1.4.2016) (nezávislý kandidát)
  • Ing. Branislav Galo (od 19.8.2016) (nezávislý kandidát)
  • Ing. Mária Lamošová (od 9.3.2018) (KDH)
  • Vladislav Blažo (do 5.8.2016) (SMER-SD)
  • Bohumír Rábara (do 31.3.2016) (KDH)
  • JUDr. Ivan Chovan (do 28. 2. 2018) (nezávislý kandidát)

Starostka obce: Jarmila Petrovičová

 

Poslanci obecného zastupiteľstva pre obdobie 2010 – 2014

  • Martin Korch, Mgr.
  • František Benovič, Ing.
  • Zdenko Žalud, Ing.
  • Libor Blažo, Mgr.
  • Marián Blažo
  • Anna Rábarová
  • Dušan Blažo
  • Róbert Ochaba, PhDr.
  • Marián Zachar

Starosta obce: Ján Kormúth, Bc

 

Poslanci obecného zastupiteľstva pre obdobie 2006 – 2010:

  • Libor Blažo
  • Róbert Ochaba, PhDr.
  • Jana Škvarková, Ing.
  • František Benovič
  • Zdenko Žalud, Ing.
  • Anna Strašková
  • Peter Hodulík, Ing.
  • Marián Blažo
  • Ján Záhradník

Starosta obce: Ján Kormúth